Mx-jessica
Webcamming
+3161... Show number

Book an escort in Deventer with Mx-Jessica

About me

Alleen via WhatsApp of Mail. Bellen heeft geen zin, want ik neem niet op.

Als ervaren Meesteres haal ik veel plezier in bijna alles wat met BDSM en kink te maken heeft. Daardoor lukt het me steeds weer om een spannend en leuk spel te creëren.

Streng en hard als je het nodig hebt of soft en liefdevol als je het niet verwacht.

Mijn sessies speel ik in een huiselijke sfeer, heel discreet en op een manier waardoor je je snel op je gemak voelt. Ik zoek graag een energetische, tantrische klik met je. Daarom vul ik altijd eerst samen met jou een spelformulier in, zodat ik precies weet wat jouw grenzen en wensen zijn.

Wat ik o.a. te bieden heb: - Sensuele en verleidelijke kinky sessies - Strenge discipline en vernederende spelletjes - Shibari en bondage (ik ben een gepassioneerde rigger) - Strap-on en pegging - Medische sessies, Ageplay en Worstelen

De sessie blijft altijd BDSM gericht. Als het goed klikt en de hygiëne in orde is, mag je mij verwennen met je mond en kan er een happy ending bij komen. Bedenk wel ik blijf jouw Meesteres!

Hoewel ik transgender/vrouw ben, zijn hetero mannen net zo goed van harte welkom. Je hoeft echt niet bi te zijn om mij te bezoeken. Het draait om jouw fantasie en wat jij in een BDSM-sessie zoekt. Sommige mannen komen juist bij mij iets nieuws en spannends ontdekken: Een dominante vrouw met iets extra’s, je wilt toch alles in je leven een keer geprobeerd hebben?

Na afloop zorg ik altijd voor goede aftercare. Let op: het voor- en nagesprek hoort niet bij de sessietijd. De sessie zelf is netto speeltijd.

Grenzen: Geen watersports (plas), geen scat (poep), dus ook geen enema/klysma.
En geen adult baby sessies. - Diaper/Luier en Ageplay sessies kunnen wel.

Even praktisch: Stuur me een bericht via WhatsApp. Vertel kort wie je bent, wat je zoekt en wanneer het voor jou het beste uit komt.
Dan kan ik aangeven of je wensen haalbaar zijn en stuur ik je meteen mijn agenda en voorwaarden.

Daarnaast coach ik ook mensen en stellen. Hierdoor is iedereen bij mij welkom.

Liefs,
Mx. Jessica

Website url

https://mx-jessica.nl
  • Ranking --
  • Appreciation -
  • Followers -
  • Number of ratings -

Sex :
view.Sm
Experience:
Very experienced
Age :
37
Availability:
Incall / Outcall
Length :
178
Figure:
Curved
Weight :
90
Eye color:
Blue
Size:
95
Hair colour:
Brunette
Orientation:
Bisexual
Area:
Deventer


Profile Information
Prices
Tours
Reviews
Blogs
Timeline
Store
Happy Hour
Location

Send me a message




Book now









Photo Album


Videos

Services

Service
Anaal bij klant
BDSM dominant
Beffen
Bondage
Deep throat
Fetisj
Fisting
Kinky
Lesbisch
Neuken
Ontmaagding
Peggen
Pijpen
Rollenspel
Sauna Date
Strap on
Swingerclub
Tantra
Tongzoenen
Trio m/v
Trio v/v
Vuistneuken bij klant
Zoenen

Categories

Category
Extreme
Lesbian
SM Fetish
Transgender

Languages

LanguagesLevel
Dutch Excellent
English Good
German Beginner

Prices

Prices 1 Hour 2 Hours 3 Hours Extra hours Spend the night 1 Day 2 Dag Weekend
Incall EUR 150 EUR 300 EUR 425 -- EUR 1500 -- -- --
Outcall EUR 300 EUR 600 -- -- -- -- -- --


Chat

A faster way to message

Just be a follower of an escort and join the conversation with the best prostitutes in Netherlands and Belgium

Try it now