slanke Crossdresser voor trio en of gangbang party | Gangbang

Naar profiel
Extra informatie:

Geplaatst door : Sandra CD

Omschrijving : Slanke crossdresser die jullie wensen en of fantasieën grotendeels tot werkelijkheid kan laten worden mits mogelijk en afgesproken.
Ik ben voor veel in en daarom ook vooraf veel bespreekbaar.
Heb jullie interesse stuur dan een e-mail naar sandracrossdresser3@gmail.com oom alles van te voren af te spreken met, wat, hoeveel personen, wens en of fantasie en waar en alleen de zon schijnt voor niets.
Ik zie jullie berichten tegemoet en bij interesse zorg dat je snel reageerd want het is druk en wie als eersten komen gaan ook als eerste malen.
Groetjes en kusjes Sandra CD

Gevraagd

gangbangtrio

Stuur mij een bericht





Sandra CD

Ik ben een crossdresser die oproepbaar is en op aanvraag zich kan dressen naar wat de aanvrager het liefste wil zien dat ik aan heb. Ik ben voor veel in en ook gewillig,onderdanig, trio en gangbang Voor de rest bij vragen zie ik die tegemoet en zal deze dan ook netjes beantwoorden.




Escort
13 Munten
Omschrijving : Naar wens kan je ook bij mij gedragen ongewassen ondergoed bestellen 1 stuk is 12.50 inclusief verzendkosten Nederland



Meer informatie
Escort
15 Munten

Gedragen slipje

Categorie : Product
Omschrijving : Vertel me je wensen en ik stuur je een prachtig gedragen slipje...



Meer informatie
Escort
10 Munten
Omschrijving : 5 stuks strapless bh zeldklevend



Meer informatie
Escort
15 Munten
Omschrijving : Verkoop mijn sperma voor geile bedoelingen



Meer informatie
Escort
40 Munten
Omschrijving : Laat je verleiden door deze grijze body met gedurfd bandwerk – een combinatie van uitdaging en sensuele verleiding. Het ged



Meer informatie
Escort
15 Munten

Geil gedragen strings

Categorie : Product
Omschrijving : Geil gedragen stringetje.



Meer informatie
Chatten

Een snellere manier om berichten te verzenden

Volg een escort en neem deel aan het gesprek met de beste prostituees in Nederland en België

Probeer het nu