Dominante meesteressen | BDSM-Kinky

Profile
Extra information:

Published by : Jenice&Cyntia

Dominante meesteressen

Utrecht, Netherlands
Description : . Dag slaafjes en slavinnetjes.

Wij zijn Honey en Bonny
Wij zijn twee Nederlandse meesteressen van 34 jaar jong.
Ontvangen doen wij op afspraak in een professionele sm studio of bij jou thuis.
De studio is uitgerust met alle (on) gemakken voor een 'boeiende' sessie. Iedereen is welkom bij ons. Enige voorwaarde is dat je netjes en beleefd bent en gehoorzaamd.
wij ontvangen dus mannen, vrouwen en x.
Bij ons kan je terecht voor alle facetten van A t/m Z.
Geen fantasie is ons te gek. Van soft en teasen. Denk hierbij aan bijvoorbeeld (prostaat) massage met handmatig hp, (intiem) scheren tot en met harde en extreme sessies. Denk hierbij aan strap-on, asbak, full toilet (gevend).
wij zijn in het bezit van een mannelijke slaaf van Nederlandse afkomst van 40 jaar. Kaal, getatoeëerd en gepierced (ook intiem). Hij is versa bi en taboeloos. Alles is mogelijk met hem wat vooraf is afgesproken. Het is ook mogelijk om hem te geven en te misbruiken onder onze leiding. Dus wil je zelf niet onder handen genomen worden maar hem aanpakken, dan is dat ook mogelijk. Ook is hij als sissi beschikbaar. Wel eens gedroomd om een andere slaaf in zijn bek te spuiten? Of misschien wel hem in zijn bek te pissen of te poepen? Dit is je kans.
Het uurtarief is 250 per uur.
Twee uur is 400.
Of je alleen met de meesteressen wilt of samen met de andere slaaf. Maakt geen verschil in tarief.
Graag een dag van te voren reserveren met je wensen. wij zijn er niet om je af te straffen en alleen voor ons genot. wij willen jou fantasieën werkelijkheid laten worden. Daar genieten wij van. Daarom hebben wij ook geen taboes. Intiem met de meesteressen is niet mogelijk. Met de andere slaaf uiteraard wel.

Zien we je snel.

Offered

bdsmkinkyextreemmeesteresstrap onslaafslavin

Send me a message





Jenice&Cyntia

. Dag slaafjes en slavinnetjes. Wij zijn Honey en Bonny Wij zijn twee Nederlandse meesteressen van 34 jaar jong. Ontvangen doen wij op afspraak in een professionele sm studio of bij jou thuis. De studio is uitgerust met alle (on) gemakken voor een 'boeiende' sessie. Iedereen is welkom bij ons. Enige voorwaarde is dat je netjes en beleefd bent en gehoorzaamd. wij ontvangen dus mannen, vrouwen en x. Bij ons kan je terecht voor alle facetten van A t/m Z. Geen fantasie is ons te gek. Van soft en teasen. Denk hierbij aan bijvoorbeeld (prostaat) massage met handmatig hp, (intiem) scheren tot en met harde en extreme sessies. Denk hierbij aan strap-on, asbak, full toilet (gevend). wij zijn in het bezit van een mannelijke slaaf van Nederlandse afkomst van 40 jaar. Kaal, getatoeëerd en gepierced (ook intiem). Hij is versa bi en taboeloos. Alles is mogelijk met hem wat vooraf is afgesproken. Het is ook mogelijk om hem te geven en te misbruiken onder onze leiding. Dus wil je zelf niet onder handen genomen worden maar hem aanpakken, dan is dat ook mogelijk. Ook is hij als sissi beschikbaar. Wel eens gedroomd om een andere slaaf in zijn bek te spuiten? Of misschien wel hem in zijn bek te pissen of te poepen? Dit is je kans. Het uurtarief is 250 per uur. Twee uur is 400. Of je alleen met de meesteressen wilt of samen met de andere slaaf. Maakt geen verschil in tarief. Graag een dag van te voren reserveren met je wensen. wij zijn er niet om je af te straffen en alleen voor ons genot. wij willen jou fantasieën werkelijkheid laten worden. Daar genieten wij van. Daarom hebben wij ook geen taboes. Intiem met de meesteressen is niet mogelijk. Met de andere slaaf uiteraard wel. Zien we je snel.




Escort
39 Coins
Description : Stalen kuisheidskooi waaruit de sub niet kan ontsnappen doordat deze ook met een prins Albert piercing gevangen zit



More information
Escort
40 Coins

Nylon Panty

Category : Product
Description : Kun je niet wachten tot je massage-afspraak? Ik heb hier iets voor je, lieverd: een van mijn gedragen slipjes, maat M. Als je



More information
Escort
45 Coins
Description : Laat je betoveren door dit groene open cup en kruis setje, verrijkt met sprankelende details die de zintuigen prikkelen. Het



More information
Escort
15 Coins

Gedragen slipje

Category : Product
Description : Vertel me je wensen en ik stuur je een prachtig gedragen slipje...



More information
Escort
50 Coins
Description : Laat je veroveren door dit gedurfde leather look cuploos setje, dat veel bloot geeft en jouw verlangens prikkelt. Het design



More information
Escort
20 Coins
Description : Veel verschillende vibrators en speeltjes te koop. Word degelijk verpakt en verzonden



More information
Chat

A faster way to message

Just be a follower of an escort and join the conversation with the best prostitutes in Netherlands and Belgium

Try it now